Ziver Holding Haberleri

Ziver Holding Haberleri

İş İnsanı Veysel Demirci Ali Özcan'a Sordu, Şimdiye Kadar Neredeydin ?

Elazığlı sevilen iş insanı, ZİVER Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel DEMİRCİ, son zamanlarda Elazığ'da toplantılar yapan, seçime hazırlanan Ali ÖZCAN hakkında bir basın açıklaması yayınladı.

Ziver Air Uçak Filosuna, Yeni Bir Uçak Daha Katıldı

Dünyada ve ülkemizde devamlı ve güvenli uçuşları bulunan Ziver Holding bünyesindeki Ziver Havacılığına ait firma 'TC VED' kuyruk kodlu yeni özel bir uçak satın aldı.

İş İnsanı Veysel Demirci İftarda Öğrencilerle Bir Araya Gelecek

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı Veysel Demirci, bu akşam Fırat Üniversitesi öğrencileriyle beraber iftar programında bir araya gelecek.

İş İnsanı Veysel Demirci Binali Yıldırım'ı Elazığ'a Davet Etti

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Elazığlı iş insanı Veysel Demirci, AK Parti Genel Başkan Vekili ve Türk Devletleri Teşkilatı Aksakallar Heyeti Başkanı Binali Yıldırım'ı ziyaret etti.

İş İnsanı Veysel Demirci'den Ramazan Ayı Mesajı

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, Ramazan ayının başlayacak olması münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

İş İnsanı Veysel Demirci'den Tıp Bayramı Mesajı

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Güneydoğu Kariyer Fuarında Ziver Holding Standı Yoğun İlgi Gördü

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayelerinde, Fırat Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenen “Güneydoğu Kariyer Fuarı”nda, Ziver Holding tarafından açılan stant öğrencilerin ve ziyaretçilerin akınına uğradı.

İş İnsanı Demirci'den Anlamlı Kutlama

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Veysel Demirci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Hicret Mahallesi'ndeki bayanlarla bir araya geldi.

İşadamı Demirci Bloomberg HT’ye Canlı Yayın Konuğu Oldu

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, BloombergHT televizyonunda canlı yayın konuğu oldu.