POLİTİKA:
Elazığ Ülkü Ocakları’ndan Başsağlığı Mesajı

 Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Birol Bulut, Hatay'ın Dörtyol ilçesi kırsalında güvenlik güçleri ile PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan 3 askere Allah’tan rahmet, ailesine ve Türk Milletine baş sağlığı, yaralı askere de acil şifalar diledi.


Bulut, yaptığı yazılı açıklamada, “30 yıla yakındır bu milletin değerlerine, inancına, birliğine kastetmiş, emperyalist ve Siyonist odakların adeta maşası niteliğinde hareket eden eli kanlı ve küfür odağı pkk terör örgütü bugün 3 canımıza daha kastetmiş, yüreklere kor düşürmüştür. Bugün bu aziz şehir buruk, hüzünlü; yürekler yangın yeridir fakat bu necip millet ümitsiz, inançsız değildir. Çünkü bu savaş imanın - küfre, inancın - zulme karşı savaşıdır. 
Vatan müdafaasını namusu bilip canını ortaya koyan yiğitler vazifesini tamamlayıp Hakka yürümüşlerdir. Şehitlerimizin bu yolculuklarında bize düşen vazife ise; metanetimizi muhafaza edip, vakarımızı ve serinkanlılığımızı bozmamaktır. Önemli olan provokasyonlara kapılmadan, şehitlerimizin manevi ruhaniyeti için gerekli inanç vecibemizi yerine getirip, onların emanetine sahip çıkabilmektir. Bir kez daha şehitlerimize Allah'tan rahmet niyaz eder. Şehit yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve aziz milletimize baş sağlığı dilerim.” dedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Erdoğan, Manisa'da seçmenlere hitap etti
AKP Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Manisa’da düzenlenen mitingde rakibi Ekmeleddin...

Haberi Oku