28 Eylül Sayıal Loto Sonuçları - MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgula (MPİ)
MPİ - Sayıal Loto Sonuçları (28 Eylül 2013) Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgula! Milli Piyango idaresince her Cumartesi akşamına özel çekilişi düzenlenen Sayısal Loto şans oyunu sonuçları bu akşam 21.30-22.00 saatleri arasında belli olacak.

SAYISAL LOTO 28 EYLÜL 2013 ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Sayısal Loto 21 Eylül 2013 Çekiliş Sonuçları (Geçen Hafta)

Milli Piyango İdaresince düzenlenen şans oyununun 880.hafta çekilişinde kazandıran numaraları; 14, 25, 35, 40, 41 ve 45 olarak belirlendi.

Sayısal Loto'nun geçen haftaki çekilişinde, 6 bilen 2 kişi, 1 milyon 528 bin 667 lira yetmiş beşer kuruş kazandı.

Büyük ikramiye kazanan talihlilerin kuponlarını, İstanbul Beyoğlu ile Bağcılar'dan yatırdıkları belirtildi.

Sayısal Oyun Biletleri İçin Lütfen Dikkat ! Sayısal Loto Oyunun Özellikleri:

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1 - 49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca 'oyun' olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Sayısal Loto'da Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

Sayısal Loto İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sayıal Loto'da Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için enaz çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak  üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar,önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri;

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya Milli Piyango (MPİ)Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Milli Piyango idaresince her Cumartesi akşamına özel çekilişi düzenlenen Sayısal Loto şans oyunu sonuçları bu akşam 21.30-22.00 saatleri arasında belli olacak.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 23.07.2914...
Milli Piyango oyunlarından Şans Topu çekilişi sonuçları haberimizde. Şans Topu bu hafta ne kadar kazandırdı,...

Haberi Oku