Kemal Kılıçdaroğlu: Elazığ`a Kurban Olayım

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Gündoğdu Meydanı`nda düzenlediği `Cumhuriyet Demokrasi ve Özgürlük` mitinginin ardından, bugün sona erecek olan Elazığ Tanıtım Günleri İzmir Fuarı`nı gezdi.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Gündoğdu Meydanı`nda düzenlediği `Cumhuriyet Demokrasi ve Özgürlük` mitinginin ardından, bugün sona erecek olan Elazığ Tanıtım Günleri İzmir Fuarı`nı gezdi.

      İzmir Gündoğdu Meydanı`nda düzenlediği mitingin ardından yaklaşık 50 standın olduğu Elazığ Tanıtım Günleri fuarını gezen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, firmalar tarafından kendisine ikram edilen ürünlerin tadına baktı. Burada fuara gezmeye gelenlere kısa bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu, "Elazığ bulunduğu yerin harcıdır. Elazığ`ın taşına toprağına kurban olurum" dedi.
      Elazığlıların kendisi hakkında çok şey bildiğini ifade eden Kılıçdaroğlu, "Benim hakkımda çok şey biliyorsunuz. Ama bir şeyi unutmayın; ben sizin bir parçanızım. Ben Elazığ`ın parçasıyım. Buraya geldiğimde bana `bizim yemeklerimizi birliyor musunuz` dediler `biliyorum` dedim. Hepsini bilirim. İçli köftesini, çiğ köftesini. Eşim de çok güzel yapar. Elazığ`ın taşını toprağını biliyorum taşına toprağına kurban olayım. Hiç meraklanmayın bu ülkenin taşına toprağına, insanına, gencine yaşlısına, çoluğuna çocuğuna, kadınına kızına, yaşlısına gencine hep beraber sahip çıkacağız. Burada Elazığ ile İzmir`in buluşması ayrı bir güzel. Birlik olacağız. Kim ne derse desin Elazığ o bölgenin çimentosudur" diye konuştu.
      Burada yaptığı konuşmadan sonra Elazığlılarla konuşan Kılıçdaroğlu, bir ara gakkoş kasketi giydi. Kemal Kılıçdaroğlu`nu takip eden kameraman ve foto muhabirleri araya giren koruma polisleriyle sağlıklı görüntü alamadıklarından dolayı gerginlik yaşadı
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

En güzel günaydın mesajları sabah mesajları...
Günaydın Sözleri, En Güzel Günaydın Sözleri, Anlamlı Günaydın Sözleri, Çok Güzel Günaydın Sözleri,...

Haberi Oku