FRAGMAN:
Arrow 2.Sezon 10.Bölüm Ne Zaman

2013 yılının en iyi çıkış yapan dizisi seçilen Arrow (OKÇU), 2.sezon onayını almıştı. 2.sezon 2013 ekim ayında yayınlanmaya başlamış ve en son olarak 2.sezon 9.bölümü yayınlayarak dizi araya girmişti.

2. sezon 10.bölüm ne zaman yayınlanacağı açıklandı. Arrow 2. sezon 10.bölüm 15 Ocak 2014 tarihinde yayınlanacak.


Dizi Hakkında :

Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City'e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver'ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler. 

Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır. 

Ancak Arrow'un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Detektif Quentin Lance'in en büyük dileği (Oliver'ın eski kız arkadaşı Laurel'in babası) Arrow'u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver'ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır... Oliver'ın annesi Moira'nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

GÜNEŞİ BEKLERKEN (FİNAL) 54.BÖLÜM FRAGMANI...
Güneşi Beklerken Final 27 temmuz 2014 Pazar akşamı muhteşem bir bölümle veda ediyor.Başrollerini Kerem...

Haberi Oku