EĞİTİM:
KPSS Alan Sıralaması Sonuçları Açıklandı Öğretmenlik 2013 (ösym)

 KPSS alan sıralaması açıklandı.Alan sıralaması 2013 açıklandı.KPSS alan sıralamasında sonuçları sitemizde.KPSS öğretmenlik branş sonuçları az önce açıklandı...

ÖSYM KPSS sonuçları açıklandı.ÖSYM KPSS öğretmen atamaları bekleniyor.KPSS öğretmen atamaları burada.İşte KPSS Öğretmen atamaları burada...

ÖSYM Alan Sıralaması 2013 İçin Tıklayınız

 ÖSYM branş sıralamalarını yayımladı
 
2013 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) A Grubu ve Öğretmenlik ile Öğretmenlik Alan Bilgisi ÖABT sınavının branş bazında sıralamasını yayımladı.
 
Adaylar sıralamalarını https://ais.osym.gov.tr/ adresinden giriş yaptıktan sonra 2013-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik bölümünden "Lisans Programı Bazında Sıralama" sekmesinden öğrenebiliyor.

2013/1 KPSS yerleştirmesi ile Kurumumuza atanan aday personel, ismi hizasında belirtilen birimlere atanmıştır. Atama kararnameleri ilgili birimlere gönderilmiş olup aday personelin göreve başlamalarla ilgili sorular için ismi hizasında belirtilen birimler ile iletişime geçmesi gerekmektedir.
 
Kurumumuza atanan personelin tebligat adreslerine tebligatlar gönderilmiştir. Tebligat adresleri Ankara olan personelin tebligat eline ulaştıktan en geç bir gün sonra; Ankara dışı olan personelin en geç on beş (15) gün içerisinde göreve başlaması gerekmektedir.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
BURAK DELİCE 13 ay önce

yorum yok

19 TEMMUZ 2014 ÖSYM DİKEY GEÇİŞ SINAVI DGS...
ÖSYM tarafından düzenlenen ÖSYM Dikey Geçiş Sınavı DGS sonuçları bugün açıklandı. 19 Temmuz 2014...

Haberi Oku