EĞİTİM:
Elazığ Lisesi Mezunları Pilav Gününde Buluştu

 Elazığ Lisesi’nden yıllar önce mezun olan doktorlar, mühendisler hatta profesörler tekrar okullarına döndü ve sıraya geçtiler. Düzgün sıra oluşturmadıkları için müdürlerinden fırça bile yediler.


Elazığ Lisesi mezunları pilav gününde buluştu. Anılar canlandıkça ortaya eğlenceli görüntüler de çıktı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen pilav gününde bir araya gelen sıra arkadaşları davullar eşliğinde oyunlar oynadı, okul sıralarına oturdu, anıları yâd etti.

Mezunlar aynı eski günlerdeki sıralarına oturdular, hatıralarını paylaştılar, İstiklal Marşı’nı okumak için sıraya girdiler. Okul Müdüründen düzgün sıraya geçmedikleri için fırça da yediler.

1891 Yılında kurulan Elazığ Lisesi'nin mezunlarından her biri şimdi başarılı kariyerleri ile dikkat çekiyor.

Halk oyunları ve tanıtım sinevizyonu ile başlayan programda konuşan Okul Müdürü Nuri Gürdaş, böyle bir etkinliği düzenlememekten dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Bu yıl da çok sayıda mezunu bir araya getirdiklerini belirten Gürdaş, önemli bir projeye daha imza atarak Elazığ lisesi Mezunlar Derneğini kuracaklarını ve bu tür etkinlikleri dernek çatısı altında gerçekleştireceklerini ifade etti.

Yaklaşık 2 saat süren programda davetlilere etli pilav ikram edildi, Musiki konseri verildi. Programın sonunda mezunlara katılımlarından dolayı plaket verildi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

19 TEMMUZ 2014 ÖSYM DİKEY GEÇİŞ SINAVI DGS...
ÖSYM tarafından düzenlenen ÖSYM Dikey Geçiş Sınavı DGS sonuçları bugün açıklandı. 19 Temmuz 2014...

Haberi Oku