DİZİ:
TRT 1 Canlı İzle-Kızılelma Yeni Bölümü 12 Mart Kızılelma Yeni Bölüm İzle

 Kızıl Elma yeni bölüm izle. TRT 1 canlı yayını. Kızıl Elma yeni bölümü bu akşam TRT 1'de. TRT 1 canlı yayın izle. Kızıl Elma yeni bölümü canlı. Kızıl Elma yeni bölüm özeti. TRT 1'in her bölümüyle ses getiren dizisi Kızılelma yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Kızılelma yeni bölümü bu akşam TRT 1 ekranlarında olacak. Kızılelma yeni bölümde neler olacak? Kızılelma yeni bölümü ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kızılelma yeni bölümü 12 Mart çarşamba TRT 1'de.

TRT 1'in her bölümüyle ses getiren dizisi Kızılelma yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Kızılelma yeni bölümü yarın akşam TRT 1 ekranlarında olacak. Kızılelma yeni bölümde neler olacak? Kızılelma  yeni bölümü ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kızılelma yeni bölümü 12 Mart çarşamba TRT 1'de.  


Kızılelma'da heyecan dorukta. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde ekranlara gelen Başbakan'a suikast görüntüleri büyük ses getirmişti. Kızılelma'da bu hafta da heyecan devam ediyor. Kızılelma yeni bölümü yarın akşam 19:55'de TRT 1'de. 

 Murad ve Zeynep, başbakana yapılacak suikasti engellemek için zamana karşı yarışırken; Elsa hedefine kitlenmiş, parmağını tetiğe basmak üzeredir. Murad, bu oyunu çözmek için çok hızlı bir plan yaparak kendi canını tehlikeye atar. Diğer taraftan McNamara, Türkiye’den kaçmak için son hazırlıklarını yapar ve havaalanına gitmek üzere yola çıkar ama yolda onu bekleyen bir sürpriz vardır. Bu sürpriz, McNamara’nın bütün planını altüst eder

Heyecan dolu Kızılelma yeni bölümü bu akşam saat 19:55'de TRT 1'de.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YANARIM DEDİLER YAKIP GEÇTİLER !
Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Ulan İstanbul'da Yaren ve Carlos (Şebnem Bozoklu ve Erkan Kolçak...

Haberi Oku