DİZİ:
Kızıl Elma 3. Bölüm Özeti Kızıl Elma 29 Ocak

 Kızıl elma yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. TRT 1'in yayın hayatına yeni dahil ettiği iddialı yapımı Kızıl elma yayınlandığı ilk bölümden itibaren Türkiye'nin en çok konuşulan dizileri arasına girdi. Yayınlanan 2 bölümüyle büyük ilgi gören Kızıl elma 3. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kızıl elma 3. bölümde, nefret operasyonları yaparak halkı germek ve güvensizlik oluşturmak için harekete geçen Velid ve bağlı olduğu yerler, en son okul bombalamıştır. . Murad ve Hasan’ın zamanında müdahalesiyle okul bombalama eylemi büyük kayıplar verilmeden sonlanır. Ancak yapılan okul eyleminde küçük bir kız hayatını Murad'ın kollarında kaybeder.  Murda bu olaydan sonra artık önüne geçilmez bir hal alır.  Meryem Hanım ise bu saldırıların kaynağına ulaşmak için çalışmalara başlamıştır. Zeynep'i ise ülkeye döneceği sırada büyük bir tehlike beklemektedir.  Murad, hem Velidlere ulaşmak, hem de Zeynep’i kurtarmak için son kozunu oynar. Kızıl Elma 3. bölümüyle 29 OCak akşamı TRT 1'de. Kızıl Elma yeni bölümüyle saat 19:55'te TRT 1'de. 


Kızıl Elma 2. Bölüm Özeti
Kızıl elmanın 2. bölümünde hem Murad hem Türkiye büyük bir tehlikeli ile karşı karşıyadır. Kızıl Elma 2. bölümde Murad Altay, Hasan Kırımlı ve Zeynep Gevher tehlikeli anlar yaşamaktadırlar. Kızıl Elma'da Murad, Hasan ve Zeynep bir ölüm kapanına düşmüşlerdir. Tüm teşkilat şimdi bu ölüm kapanın şifresini çözmek için seferber olmuştur. Ancak onlar bu şifreleri çözerken İstanbul'da saldırıların ve terörist eylemleri dur durak bilmez. Kızıl Elma'nın . bölümünde Zeynep bu eylemlerle ilgili bilgilere sahiptir. Bunları açıkladığında ise hedefin bu eylemlerden çok daha büyük olduğu ortaya çıkar. Murat ve Hasan 'ın zamanı ise gittikçe daralmıştır. Kızıl Elma'da Hasan ve Murat bu büyük eylemlere engel olabilecek mi?Kızıl Elma her çarşamba TRT 1 ekranlarında.

Kızıl Elma 1. Bölüm Özeti  

Dizinin ilk bölümünde Ceylanpınar'da vatani görevini yapmakta olan iki kahraman Türk askeri, 200 kişilik ağır silahlı bir grubun saldırısına karşı kahramanca mücadele eder. Hayat ile ölüm arasındaki 2 asker cesaret ve korkusuzca bir atak yaparak bu saldrıyı önler. Bu cesaretin başrolünde ise sorunlu, cezalı Murad Altay vardır. İki askerin bu kahramanlığı artık ülke gündeminin bir numaralı konusu olmuştur. Ancak Murat'ı asıl farklı kılan hastane çıkışında sarf ettiği sözlerdir. ''ülken için yaşa, aşkın için öl'' Bu sözler en çok MİT'İn İstanbul birim başkanı Meryem Kadıoğlu'nun dikkatini çeker. Tam 1 gün sonra Murad'ın karşısına çıkan Kadıoğlu, Murad'a hayatının en büyük teklifini, MİT ajanı olmasını teklif eder. Murad artık Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milletine hizmet etmeye hazır bir MİT ajanıdır. 

Kızıl Elma Genel Konusu 

Bir Osman Sınav yapımı olan Kızıl Elma , konusu ve oyuncularıyla iddialı bir yapım olarak yayın hayatına girecek. Dizinin genel konusu ise şöyle;Kızıl Elma'da Türkiye'nin çıkarları için yemin etmiş ve mücadele edenlerin hayatları ve mücadeleleri konu edilecek. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın konu edileceği Kızıl Elma gerek konusu ile gerekse oyuncuları ile gündeme oturmaya hazırlanıyor. Dizinin başrolünde yer alan Furkan Palalı ise daha önce Aşk Emek İster dizisiyle karşımıza çıkmıştı. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

DİZİ İZLE, ULAN İSTANBUL TÜM BÖLÜMLER...
Ulan İstanbul ekranları sallamaya devam ediyor. Ulan İstanbul yayınlandığı ilk günden beri izlenme rekorları...

Haberi Oku