DİZİ:
Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölümü Arkadaşım Hoşgeldin Yeni Bölüm 6 Şubat

 Kanal D'nin başarılı yapımları arasında yer alan Arkadaşım Hoşgeldin bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Arkadaşım Hoşgeldin'de Yolga Çevik ve Ezgi Mola'nın bu haftaki konukları Jess Molho ve Hüsnü Şenlendirici. Arkadaşım Hoşgeldin'in ilk bölümünde Arkadaşım kadın kılığına girer. Arkadaşım havaalanında karşılaştoğo Lord'dan etkilenir.Ancak Arkadaşım'ın Ezgi 'ye yakalanması herşeyi karıştırır. kinci bölümde ise, birbirlerine 25 yıl sonra aynı yerde buluşma sözü veren Ezgi ve Arkadaşım, 25 sene sonra hayatın anlamını bulmak için dağa çıkıyor. Tan ve Tuna Çevik’in de konuk olarak sahnede babalarına eşlik ettikleri bu bölümde ekip, dağda karşılaştıkları Keşiş’in (Hüsnü Şenlendirici) klarnet dinletisi ile eğlenceyi müzik ile taçlandırıyor. Bir de Keşiş, Ezgi’nin babası çıkınca hayatın anlamı bir anda daha komik bir hal alıyor. Arkadaşım hoşgeldin son bölümüyle bu akşam saat 22:30'da Kanal D'de. 

Arkadaşım Hoşgeldin 5.Bölüm

Ezgi Mola ve Tolga Çevik karı-koca olarak karşımıza çıkacak. Çiftimiz balayına giderken Kaynanada peşlerine takılır. İşler iyice sarpa sarar. Arkadaşım'ın işi gittikçe zora girmiştir. Arkadaşım Hoşgeldin'in ikinci oyununda ise Ezgi ve Arkadaşım Uzay'a doğr yola çıkarlar.  İkili Uzay'da da eğlenceli dakikalar yaşatırlar. Uzay'da yıllar önce Dünya'dan gelmiş ve burada kaybolmuş Hayko Cepkin'e rastlarlar. ancak Hayko'nun amacı Dünya'yı havaya uçurmaktır.

Arkadaşım Hoşgeldin 4. Bölüm Özeti

 İlk olarak zor geçinen bir memur olan arkadaşım, ev arkadaşlarıyla yaşamaya başlar. Ancak arkadaşımın hayatı bu kadar sakin geçmeyecektir. Arkadaşımın ev arkadaşının nişanlısı gelir. Arkadaşımın ev arkadaşının nişanlısı arkadaşımın ilk aşkıdır. Bu durum işleri iyice karıştıracaktır. Arkadaşım hoşgeldinde daha sonra, arkadaşım ve ekibi eski çağlara giderler. Ortaçağa giden ekipte Ezgi Mola ve arkadaşım özel koruma olurlar. Korudukları güzel ise bir prensesdir(Burcu Esmersoy). 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YANARIM DEDİLER YAKIP GEÇTİLER !
Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Ulan İstanbul'da Yaren ve Carlos (Şebnem Bozoklu ve Erkan Kolçak...

Haberi Oku